2018-08-30 10:07:58, csütörtök
|
|
|
Szerdai nyitónapján az 1000 méteres versenyeket bonyolították le.
Eredmények:
Férfiaknál
férfiak:
K-1:
1. Kopasz Bálint (Algyő) 3:39.785 p
2. Dombvári Bence (BHSE) 3:41.291
3. Noé Bálint (BHSE) 3:42.002
K-2:
1. Tótka Sándor, Nádas Bence (UTE, NKM Szeged) 3:19.732
2. Tóth Dávid, Kulifai Tamás (UTE) 3:21.371
3. Bogár Gábor, Noé Zsombor (Szolnok KKK, Dunafüred) 3:21.471
K-4:
1. Kammerer Zoltán, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Pauman Dániel (Graboplast Győr, UTE) 3:01.221
2. Kugler Attila, Bogár Gábor, Gacsal Ákos, Noé Zsombor (Szolnok KKK, Szolnok KKK, Graboplast Győr, Dunafüred) 3:01.460
3. Ceiner Benjámin, Ilyés Róbert, Noé Bálint, Koleszár Mátyás (BHSE) 3:04.499
C-1:
1. Bodonyi András (NKM Szeged) 4:07.531 p
2. Kiss Tamás (Csepeli KKE) 4:10.903
3. Kiss Balázs (Dunaferr) 4:11.825
C-2:
1. Sarudi Pál, Bodonyi András (Szolnok KKK, NKM Szeged) 3:48.107
2. Simon Sebestyén, Fejes Dániel (Merkapt-Mekler ITSE) 3:50.513
3. Sáfrán Mátyás, Bakó Tamás (KSI SE) 3:52.240
C-4:
1. Sáfrán Mátyás, Mike Róbert, Korisánszky Dávid, Bakó Tamás (KSI SE) 3:31.118 p
2. Kiss Tamás, Dóczé Ádám, Jakus Zoltán, Zupkó Balázs Péter (Csepeli KKE) 3:33.991
3. Sarudi Pál, Bodonyi András, Kocsis Ádám, Zombori Dominik (Szolnok KKK, NKM Szeged) 3:34.107
Eredmények:
Nőknél
K-1:
1. Pupp Noémi (ASE) 4:10.500 p
2. Kárász Anna (NKM Szeged) 4:16.072
3. Bara Alexandra (KSI SE) 4:16.922
K-2:
1. Somogyi Szilvia, Potoniec Zsófia (MTK) 3:57.095 p
2. Bara Alexandra, Szendy Lilla Katalin (KSI SE) 4:02.517
3. Fülöp Fanni, Fülöp Adriána (City-Gas) 4:16.984
K-4:
1. Medveczky Erika, Hagymási Réka, Pupp Noémi, Gamsjager Lisa-Maria (BHSE, BHSE, ASE, BHSE) 3:30.042 p
2. Szabó Ágnes, Racskó Fruzsina, Szendy Lilla Katalin, Biben Karina Klaudia (KSI SE) 3:33.647
3. Horváth Alexandra Enikő, Kárász Anna, Verbőczi Eszter, Árok Dorottya Zsóka (NKM Szeged) 3:33.881
Megjegyzésem: Sajnos a Tv sport csatornái NEM közvetítik az eseményt. |
|
|
0 komment
, kategória: vízi sport |
|
Címkék: bonyolították, megjegyzésem, nyitónapján, versenyeket, korisánszky, eredmények, graboplast, férfiaknál, közvetítik, sebestyén, alexandra, dunafüred, gamsjager, medveczky, csatornái, potoniec, fruzsina, dunaferr, koleszár, eseményt, verbőczi, kammerer, benjámin, hagymási, dombvári, dorottya, kulifai, bodonyi, horváth, csepeli, szolnok, katalin, zsombor, klaudia, somogyi, szerdai, 1000 méteres, Kopasz Bálint, Dombvári Bence, Tótka Sándor, Nádas Bence, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Bogár Gábor, Szolnok KKK, Kammerer Zoltán, Pauman Dániel, Graboplast Győr, Kugler Attila, Gacsal Ákos, Ceiner Benjámin, Ilyés Róbert, Koleszár Mátyás, Bodonyi András, Kiss Tamás, Csepeli KKE, Kiss Balázs, Sarudi Pál, Simon Sebestyén, Fejes Dániel, Merkapt-Mekler ITSE, Sáfrán Mátyás, Bakó Tamás, Mike Róbert, Korisánszky Dávid, Dóczé Ádám, Jakus Zoltán, Zupkó Balázs Péter, Kocsis Ádám, Zombori Dominik, Pupp Noémi, Kárász Anna, Bara Alexandra, Somogyi Szilvia, Potoniec Zsófia, Szendy Lilla Katalin, Fülöp Fanni, Fülöp Adriána, Medveczky Erika, Hagymási Réka, Gamsjager Lisa-Maria, Szabó Ágnes, Racskó Fruzsina, Biben Karina Klaudia, Horváth Alexandra Enikő, Verbőczi Eszter, Árok Dorottya Zsóka,
|
|